Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu

Problemem, z którym musi radzić sobie około trzydzieści procent kobiet jest nietrzymanie moczu. Jak się okazuje, dolegliwość ta ma nie tylko charakter medyczny. Mimowolny wyciek moczu to problem, który w istotny sposób rzutuje na poziom samooceny kobiety. Nierzadko panie, które dotknie nietrzymanie moczu wycofują się z kontaktów społecznych, a nawet rezygnują z pracy.

Na szczęście dzisiaj nietrzymanie moczu można skutecznie leczyć. Zajmuje się tym między innymi szpital ginekologiczny – położniczy Med Femina, który oferuje swoim pacjentkom szereg metod. Jedną z nich jest wszczepienie beznapięciowej taśmy podtrzymującej cewkę moczową. Jest to zabieg krótki, który obarczony jest jedynie bardzo niewielkim ryzykiem powikłań. Efekt jest natychmiastowy, co sprawia, że wiele kobiet chętnie się na niego decyduje. Pobyt w szpitalu trwa na ogół nie więcej niż trzy dni.

Placówka świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Jest to możliwe za sprawą wykwalifikowanego personelu, który pracuje w placówce.

Sprawdź skuteczne metody leczenia – nietrzymanie moczu Wrocław.