Jak wyglądają przygotowania do zabiegu z zakresu plastyki warg sromowych?

Jak wyglądają przygotowania do zabiegu z zakresu plastyki warg sromowych?

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie, jak choćby plastyka warg sromowych są coraz bezpieczniejsze. Także ich wyjątkowo korzystne rezultaty przyczyniają się do tego, że mamy do czynienia z propozycjami cieszącymi się dużym zainteresowaniem. Warto jednak pamiętać, że mówimy o dość znaczącej ingerencji w to, jak wygląda kobiecy organizm. Mówimy więc także o zabiegach, do których należy się starannie przygotować.

Każdy zabieg jest poprzedzony wywiadem lekarskim, w czasie którego pacjentka dowiaduje się, jak będzie wyglądać praca lekarza. Na tym etapie jej oczekiwania są porównywane z możliwościami kliniki. Obie strony muszą mieć pewność, że liczą na to samo. Jeszcze przed zabiegiem konieczne jest wykonanie określonych znadań. Najczęściej jest to morfologia, badanie ogólne moczu oraz te, z którego wynika, jaka jest grupa krwi pacjentki. Lekarz może jednak zlecić także zbadanie poziomu elektrolitów, a nawet wykonanie badania EKG, jeśli pacjentka ma więcej niż czterdzieści lat. Kobieta otrzymuje też listę leków, których nie wolno jest jej przyjmować w ciągu dwóch tygodni poprzedzających zabieg.

Gdzie wykonać zabieg?

Jeśli chcesz wykonać zabieg plastyki warg sromowych sprawdź ofertę naszego szpitala Medfemina – plastyka warg sromowych Wrocław.