Jak wyglądają przygotowania do korekty pochwy?

Jak wyglądają przygotowania do korekty pochwy?

Pacjentki zainteresowane plastyką pochwy mają świadomość tego, że nie jest to zabieg nieskomplikowany. Nie stronią jednak od pytań dotyczących zarówno samego przebiegu zabiegu, jak i jego konsekwencji. Trudno się im zresztą dziwić. Korekta pochwy jest często opisywana jako sprawdzony sposób na poprawę jakości życia seksualnego. Jakby tego było mało, jest doskonałym sposobem na zmniejszenie ryzyka infekcji intymnych, które w szczególny sposób dają się we znaki kobietom mającym już za sobą naturalne porody.

Korekta pochwy jest wykonywana w coraz większej liczbie klinik. Nie oznacza to jednak, że na zabieg ten może liczyć każda kobieta zdecydowana na jego przeprowadzenie. Pierwszą wizytą jest zawsze ta, która ma charakter konsultacyjny. W czasie jej trwania poddaje się analizie oczekiwania pacjentki. Analizuje się z nią również ewentualne skutki uboczne zabiegu tak, aby można było przeprowadzić go w atmosferze wolnej od niedomówień. Dopiero po pozytywnym przebiegu tego spotkania można umówić się na zabieg i przystąpić do jego wykonania.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie zapozanć się ze szczegółową ofertą naszej placówki sprawdźcie – szpital.medfemina.pl.