Badania prenatalne – test Nifty

Placówka medyczna, która od samego początku stawia na najwyższą jakość usług. W swojej bogatej ofercie posiada między innymi badania prenatalne wykonywane niezwykle profesjonalnie. Poddanie się nim pozwala mieć pewność, że rozwijające się w łonie matki dziecko jest w pełni zdrowe.

Placówka wyróżnia się szerokim zakresem oferowanych badań. Decydując się na usługi placówki, można wykonać między innymi test prenatalny Harmony. Jego wykonanie to gwarancja wczesnej diagnostyki zespołu Downa. Placówka wykonuje również test NIFTY. Podejmuje się też klasycznej amniopunkcji. Każde badanie wykonywane jest z należytą starannością, co pozwala mieć pewność, że uzyskany wynik jest wiarygodny. Pobrany materiał jest w każdym przypadku analizowany przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Rozległa wiedza teoretyczna i bogate doświadczenie praktyczne to najlepsza gwarancja otrzymanych wyników. Warto podkreślić to, że pracownicy placówki zawsze dbają o komfort swojej pacjentki.

Badania prenatalne

Nie wiesz gdzie wykonać badania prenatalne?  Centrum Zdrowia Medfemina we Wrocławiu zaprasza – medfemina.pl/badania-prenatalne.